|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Novanat |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 4:1 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 20 kg per papieren trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Classificatie van het product: | Rozenextract | Handelsnaam van het product:: | Rozenextract 4:1 25% polyfenolen/wateroplosbaar/voedsel en drank/schoon label |
|---|---|---|---|
| Rozenextract: | 130219 | verschijning: | Fijn paarsrood tot bruinrood poeder |
| Culturele voedingsstatus: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 | Allergeenstatus: | Allergeen vrij |
| Extractietype: | Water-extract | Actieve markering en referentie: | Polyfenolen, HPLC |
| Plantenbron: | Rozenbloem | Latijnse naam van grondstof: | Roos rugosa cv. Plena |
| Sollicitatie: | Eten en drinken, voedingssupplementen, cosmetica | ||
| Markeren: | Antifatigue Rose Extract Powder,In water oplosbaar nam bloemuittreksel toe,Rose Extract Powder 4/1 |
||
Productomschrijving
Rozenbloemextract 4:1, 25% Polyfenolen / Voeding&Drank / Clean Label
Korte introductie
Een roos is een houtachtige, meerjarige bloeiende plant van het geslacht Rosa, uit de familie Rosaceae, of de bloem die hij draagt. Er zijn meer dan driehonderd soorten en tienduizenden cultivars. Ze vormen een groep planten die rechtopstaande struiken, klimmende of kruipende planten kunnen zijn, met stengels die vaak bewapend zijn met scherpe stekels.
Roos is rijk aan diverse vitamines, glucose, fructose, citroenzuur, appelzuur en andere voedingsstoffen die gunstig zijn voor de menselijke gezondheid en sporenelementen zoals selenium, zink, koper.
Specificatie
4:1, 25% Polyfenolen
Toepassing
Voeding, Dranken, Gezondheidsvoeding, Persoonlijke Verzorgingsproducten
Verpakking & Opslag
Verpakt in trommel & twee plastic zakken binnenin, Nettogewicht::20Kg/trommel
Andere verpakkingen beschikbaar indien nodig.
Opgeslagen in een goed gesloten container, uit de buurt van vocht en direct zonlicht op kamertemperatuur.
Houdbaarheid
2 jaar indien verzegeld en opgeslagen uit de buurt van vocht en direct zonlicht.
Technisch gegevensblad
| Analyse Items | Specificaties |
| Uiterlijk & Kleur | Fijn paarsrood tot bruinrood poeder |
| Geur & Smaak | Karakteristiek |
| Maas Grootte | NLT 90% door 80 mesh |
| Bepaling | NLT 25% Polyfenolen |
| Vocht Inhoud | NMT 7,0% |
| As Inhoud | NMT 10% |
| Arseen (As) | NMT 0,9 ppm |
| Lood (Pb) | NMT 1 ppm |
| Totaal Platen Aantal | NMT 1.000 CFU/g |
| Totaal Gist & Schimmel | NMT 100 CFU/g |
| Coliform | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatief/25g |
| S. aureus | Negatief/25g |
Producten op maat zijn acceptabel.
Welkom om te informeren en samenwerking te onderhandelen.
Ga Uw Bericht in