|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Novanat |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 20%-50% polysacchariden |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 25kg per document trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Lycium Berry Extract 20% - 50% Polysacchariden/In Water Oplosbare/Voedingssupplement Ingrediënten/Cl | HS-code: | 130219 |
|---|---|---|---|
| verschijning: | Fijn geelbruin poeder | Extractietype: | Water-extract |
| Actief ingrediënt: | Polysacchariden, Uv-Vis | Gebruikt deel van de plant: | Goji-bessen (gedroogd, 100% natuurlijk) |
| Latijnse naam: | Lycium barbarum L - Vrucht | Sollicitatie: | Functioneel eten en drinken,Voedingssupplementen, Geneesmiddelen |
| Markeren: | In water oplosbare Goji Berry Extract Powder,het uittreksel van de lyciumbes 50 percentenpolysacchariden,Goji Berry Extract Powder 20 percentenpolysacchariden |
||
Productomschrijving
Lycium bes Extract 20% - 50% Polysacchariden/Wateroplosbaar/Clean Label
Kort Introductie
Lycium (Goji Bes/Wolfbes) Extract 20% Polysacchariden
Latijnse Naam Lycium barbarum L.
Familie Solananceae
Gebruikt Plantendeel Droge Vrucht
Botanie
Goji bes is de droge, rijpe vrucht van Lycium barbarum, een lid van de Solananceae familie, en groeit normaal gesproken in wilde velden, zonnige hoekjes van plantages. De belangrijkste productieregio's in China zijn Ningxia, Gansu, Qinghai, Neimeng, Xinjiang provincies, die het hele jaar door zonnige dagen hebben. Traditioneel lyceum wordt voor het eerst vermeld in de Divine Husbandman's Classic (Shen'nong Bencaongjing). Zowel de bessen als de bladeren hebben een breed scala aan medicinale toepassingen.
Specificatie
KL-L YPE003 20% Polysacchariden
KL-L YPE008 20% Polysacchariden 0.35% Wolfbeszuur (Betere Aroma )
Dosering: 1%
Technische Gegevensblad
| Analyse Items | Specificaties |
| Uiterlijk & Kleur | Fijn bruingeel poeder |
| Geur & Smaak | Karakteristiek |
| Maas Grootte | NLT 90% door 80 mesh |
| Bepaling | NLT 20% Polysacchariden |
| Vocht Inhoud | NMT 5.0% |
| As Inhoud | NMT 5.0% |
| Arseen (As) | NMT 1ppm |
| Lood (Pb) | NMT 2ppm |
| Cadmium (Cd) | NMT 1ppm |
| Kwik (Hg) | NMT 0.1ppm |
| Totaal Plaat Aantal | NMT 1.000CFU/g |
| Totaal Gist & Schimmel | NMT 100 CFU/g |
| Coliformen | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatief/25g |
| S. aureus | Negatief/25g |
Verpakking & Opslag
Verpakt in papieren drums met twee voedselveilige PE-zakken aan de binnenkant. Nettogewicht: 25 kg/drum
Andere verpakkingen beschikbaar indien vereist.
Opgeslagen in een goed gesloten container, uit de buurt van vocht en licht.
Houdbaarheid
2 jaar indien verzegeld en opgeslagen uit direct zonlicht.
Ga Uw Bericht in