|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Novanat |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 1.5% Proanthocyanidins |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 25kg per document trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Beste kwaliteit Black Goji Extract OPC 1,5% (proanthocyanidines) / antioxidant ingrediënt | HS-code: | 130219 |
|---|---|---|---|
| verschijning: | Fijnblauw paars tot paars zwart poeder | Allergeenstatus: | Allergeen vrij |
| Extractietype: | Water-extract | Actieve markering en referentie: | Proanthocyanidinen, UV |
| Plantenbron: | Zwarte lyciumvruchten/zwarte goji bessen | Sollicitatie: | Voedingssupplementen, voedingsmiddelen en dranken, functioneel voedsel. |
| Markeren: | Goji Berry Extract Powder 1,5 percenten van Portlandcement,Uittreksel van allergeen het vrije Zwarte Goji |
||
Productomschrijving
Beste Kwaliteit Zwarte Goji Extract OPC 1,5% (Proanthocyanidinen) / Antioxidant ingrediënt
Korte introductie
Zwarte Lycium is rijk aan eiwitten, polysachariden, aminozuren, vitaminen, mineralen, sporenelementen en andere voedingsstoffen. Het is ook rijk aan zwart fruitpigment (natuurlijke proanthocyanidinen, kortweg OPC), en het OPC-gehalte overtreft dat van bosbessen. Proanthocyanidine OPC is de meest effectieve natuurlijke in water oplosbare vrije radicalenvanger, en de werkzaamheid is 20 keer die van VC en 50 keer die van VE.
Productnaam: Zwarte Lycium Extract/Zwarte Goji Bes Extract
Latijnse naam van grondstof:Lycium ruthenicum Murr.
Specificatie: 1,5% Proanthocyanidinen
Technische Datasheet
| Analyse Items | Specificaties |
| Uiterlijk & Kleur | Fijn blauwpaars tot paarszwart poeder |
| Geur & Smaak | kenmerkend |
| Maas Grootte | NLT 90% door 80 mesh |
| Bepaling | NLT 1,5% Proanthocyanidinen |
| Vocht Gehalte | NMT 5,0% |
| As Gehalte | NMT 6,0% |
| Arseen (As) | NMT 1,0 ppm |
| Lood (Pb) | NMT 2,0 ppm |
| Cadmium (Cd) | NMT 1 ppm |
| Kwik (Hg) | NMT 0,1 ppm |
| Totaal Plaat Aantal | NMT 1.000 CFU/g |
| Totaal Gist & Schimmel | NMT 100 CFU/g |
| Coliform | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatief/25g |
| S.aureus | Negatief/25g |
Toepassing
1. Voedingssupplement
2. Functioneel Voedsel.
3. Voedsel en dranken
4. Persoonlijke verzorgingsproducten
Verpakking & Opslag
Verpakt in papieren drums en twee PE-zakken van voedingskwaliteit aan de binnenkant. Nettogewicht: 25 kg/drum
Andere verpakkingen beschikbaar indien vereist.
Opgeslagen in een goed gesloten container, uit de buurt van vocht en licht.
Houdbaarheid
2 jaar indien verzegeld en opgeslagen uit de buurt van vocht en direct zonlicht.
PLANTENEXTRACTIEFABRIEK
Wij exploreren extractie Chinese most precious ingrediënten.
Meer dan 20 patenten voor plantenextractie en vele industriële onderscheidingen gewonnen, zoals high-tech onderneming en National Scientific Progress Award.
Productie en onderzoek van diverse plantenextracten zoals thee, chrysant, roos, kudzuwortel en monniksfruit.
Geslaagd voor ISO9001 internationale kwaliteitsmanagementsysteemcertificering, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER en andere binnenlandse en buitenlandse certificeringen.
Met 30 jaar industriële ervaring, biedt aangepaste diensten zoals hulp bij formulering, klinische onderzoeken, documentatievoorbereiding, mengen van grondstoffen, granulatie.
Ga Uw Bericht in