|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Novanat |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 2% Chlorogenic Zuur |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 25kg per document trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Honingzuigbloem extract 2%-4% chlorogeenzuur/Lonicera Japonica Thunb extract/schone etikettering | HS-code: | 130219 |
|---|---|---|---|
| verschijning: | Fijn bruingeel poeder | Allergeenstatus: | Allergeen vrij |
| Extractietype: | Water-extract | Actieve ingrediënten: | Actieve ingrediënten |
| Latijnse naam van grondstof: | Lonicera japonica Thunb- Bloem | Sollicitatie: | Voedingssupplementen, eten en drinken, cosmetica |
| Markeren: | Kruidenuittrekselpoeder 2 percenten Chlorogenic Zuur,De Novanathoning zoogt bloemuittreksel,Poeder van het allergeen het vrije Kruidenuittreksel |
||
Productomschrijving
Honingraatbloem Extract 2%-4% Chlorogeenzuur/Lonicera Japonica Thunb Extract/Clean Label
Productnaam: Honingraat Extract
Latijnse naam van grondstof: Lonicera japonica Thunb- BloemLonicera japonica Thunb
Specificatie:Chlorogeenzuur 2%-4%
Uiterlijk:Fijn bruingeel poeder
Technisch gegevensblad
| Analyse Items | Specificaties |
| Uiterlijk & Kleur | Fijn bruingeel tot gelig bruin poeder |
| Geur & Smaak | Karakteristiek |
| Maas Grootte | NLT 90% door 80 mesh |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in water. Oplossing verheldering |
| Bepaling | NLT 2,0% Chlorogeenzuur |
| Vocht Inhoud | NMT 5,0% |
| As Inhoud | NMT 10% |
| Arseen (As) | NMT 0,5 ppm |
| Lood (Pb) | NMT 1,0 ppm |
| Cadmium (Cd) | NMT 1 ppm |
| Kwik (Hg) | NMT 0,1 ppm |
| Totaal Plaat Aantal | NMT 1.000 CFU/g |
| Totaal Gist & Schimmel | NMT 100 CFU/g |
| Coliform | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatief/25g |
| S. aureus | Negatief/25g |
Toepassing
1. Voedingssupplement
2. Cosmetica.
3. Voedsel en Drankngrediënten
Verpakking & Opslag
Verpakt in papieren drums en twee voedselveilige PE-zakken binnenin. Nettogewicht: 25 kg/drum
Andere verpakkingen beschikbaar indien vereist.
Opgeslagen in een goed gesloten container, uit de buurt van vocht en licht.
Houdbaarheid
2 jaar indien verzegeld en opgeslagen uit de buurt van vocht en direct zonlicht.
Wij exploreren extractie van C hinese meest preciouze ingrediënten
.
INNOVATIEF WETENSCHAPPELIJK ONDERZOEK
Meer dan 20 patenten voor plantenextract uitvindingen en vele industriële onderscheidingen gewonnen, zoals high-tech onderneming en National Scientific Progress Award.
RIJKE CATEGORIE
Productie en onderzoek van diverse plantenextracten zoals thee, chrysant, roos, kudzuwortel en monniksfruit.
KWALITEITSBORGGING
Geslaagd voor ISO9001 internationale kwaliteitsmanagementsysteemcertificering, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER en andere binnenlandse en buitenlandse certificeringen.
AANGEPASTE PRODUCTIE
Ga Uw Bericht in