|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Novanat |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 25% Polyphenol |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 25kg per document trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Phyllanthi Fructus Extract 25% polyfenol / Hoge kwaliteit / Schoon label | HS-code: | 130219 |
|---|---|---|---|
| verschijning: | Fijn geel poeder | Allergeenstatus: | Allergeen vrij |
| Extractietype: | Water-extract | Actieve ingrediënten: | Polyfenol, UV |
| Plantenbron: | Phyllanthi Fructus Extract | Sollicitatie: | Voedingssupplementen, eten & drinken |
| Markeren: | het uittreksel van phyllanthifructus 25 percentenpolyphenol,Kruidenuittrekselpoeder 25 percentenpolyphenol,Fructusuittreksel van Novanatphyllanthi |
||
Productomschrijving
Phyllanthi Fructus Extract 25% Polyfenol / Hoge Kwaliteit / Clean Label
Korte Introductie
Productnaam:Phyllanthi Fructus Extract
Latijnse naam: Phyllanthus emblica L.
Specificatie:25% polyfenol
Uiterlijk:Fijn geel poeder
Toepassing
Verpakking & Opslag
Verpakt in papieren drums met twee PE-zakken van voedingskwaliteit aan de binnenkant. Nettogewicht: 25 kg/drum
Andere verpakkingen beschikbaar indien gewenst.
Bewaard in een goed gesloten container, uit de buurt van vocht en licht.
Houdbaarheid
2 jaar indien verzegeld en opgeslagen uit de buurt van vocht en direct zonlicht.
Technische Gegevensblad
| Analyse Items | Specificaties |
| Uiterlijk & Kleur | Fijn geel poeder |
| Geur & Smaak | Karakteristiek |
| Gehalte | NLT 25% polyfenolen |
| Vocht Gehalte | NMT 6,0% |
| As Gehalte | NMT 8,0% |
| Arseen (As) | NMT 1 ppm |
| Lood (Pb) | NMT 3 ppm |
| Cadmium (Cd) | NMT 1 ppm |
| Kwik (Hg) | NMT 0,1 ppm |
| Totaal Platen Aantal | NMT 1.000 KVE/g |
| Totaal Gist & Schimmel | NMT 100 KVE/g |
| Coliformen | NMT 10 KVE/g |
| Salmonella | Negatief/25g |
| S. aureus | Negatief/25g |
Ga Uw Bericht in