|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Teanova® |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 98% polyfenolen/80% catechinen/50% EGCG/0,5% cafeïne |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 25kg per document trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Groene thee-extract 98% polyfenolen/80% catechinen/50% EGCG/cafeïnevrij | HS-code: | 130219 |
|---|---|---|---|
| verschijning: | Fijn bruingeel poeder | Allergeenstatus: | Allergeen vrij |
| Extractietype: | Water-extract | Water-extract: | Polyfenolen/catechines/EGCG/HPLC |
| Plantenbron: | Plantenbron | Latijnse naam van grondstof: | Camellia sinensis - Blad |
| Markeren: | Het cafeïnevrij gemaakte Groene Poeder van het Theeuittreksel,Poeder van het de Theeuittreksel van 50% EGCG het Groene,98% groen Theepolyphenols Poeder |
||
Productomschrijving
Groene Thee Extract 98% Theepolyphenolen/80% Catechines/50% EGCG /Cafeïnevrij
Kort Introductie
Theepolyphenol is een natuurlijk antioxidant ingrediënt geëxtraheerd uit theebladeren, met een sterke antioxiderende werking, heeft het kenmerk van niet-toxische bijwerkingen en geen vreemde geur.
Het gehalte aan theepolyphenolen is ongeveer 20%-30% in droge theebladeren. Theepolyphenolen zijn de belangrijkste componenten die de kleur, aroma, smaak en functie van thee bepalen. Het kan worden onderverdeeld in Catechines, Flavonen, Anthocyanen en Fenolzuren.
Technische Gegevensblad
| Analyse Items | Specificaties |
| Uiterlijk & Kleur | Fijn bruingeel poeder |
| Geur & Smaak | Karakteristiek |
| Maaswijdte | NLT 90% door 80mesh |
|
Bepaling |
NLT 98% Polyfenolen NLT 80% Catechines EGC DL-C EC NLT 50% EGCg GCg ECg NLT 0,5% |
| Vochtgehalte | NMT 5,0% |
| Asgehalte | NMT 5,0% |
| Arseen (As) | NMT 1ppm |
| Lood (Pb)) | NMT 2ppm |
| Cadmium (Cd) | NMT 1ppm |
| Kwik (Hg) | NMT 0,1ppm |
| Totaal Plaatgetal | NMT 1.000 CFU/g |
| Totaal Gist & Schimmel | NMT 100 CFU/g |
| Coliform | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatief/25g |
| S. aureus | Negatief/25g |
PLANTENEXTRACTIEFABRIEK
Wij exploren extractie Chinese most precious ingrediënten.
INNOVATIEF WETENSCHAPPELIJK ONDERZOEK
Meer dan 20 patenten voor plantenextractie en vele industriële onderscheidingen gewonnen, zoals high-tech onderneming en National Scientific Progress Award.
RIJKE CATEGORIE
Productie en onderzoek van diverse plantenextracten zoals thee, chrysant, roos, kudzu wortel en monniksfruit.
KWALITEITSBORGGING
ISO9001 internationale kwaliteitsmanagementsysteemcertificering, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER en andere binnenlandse en buitenlandse certificeringen behaald.
MAATWERK PRODUCTIE
Met 30 jaar industriële ervaring, biedt maatwerk service zoals hulp bij formulering, klinische proefstudies, documentatievoorbereiding, grondstofmenging, granulatie.
Verpakking & Opslag
Verpakt in papieren drums en twee voedselveilige PE-zakken binnenin. Nettogewicht: 25 kg/drum.
Andere verpakkingen beschikbaar indien vereist.
Opgeslagen in een goed gesloten container, uit de buurt van vocht en licht.
Houdbaarheid
2 jaar indien verzegeld en opgeslagen uit de buurt van vocht en direct zonlicht.
Toepassing
Functionele voedselingrediënten
Drankingrediënten
Voedingssupplementen
Honden- en kattenvoer
Conserveermiddel
Ga Uw Bericht in