|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Pronova |
| Certificering: | cGMP/HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000 |
| Modelnummer: | Pediococcus pentosaceus PP09 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 10 kilogram |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 1kg, 5kg verpakkingsgroottes beschikbaar; verpakt in meerlaagse foliefilm met ultrahoge barrière die |
| Levertijd: | 344mA (RMS) 486mA (MAX) |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 2 ton/per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Pediococcus pentosaceus PP09 300 miljard kve/g Veganistisch/allergeenvrij/glutenvrij/zuivelvrij | HS-code: | 3002.90 |
|---|---|---|---|
| storting: | CGMCC-nr. 21247 | Culturele voedingsstatus: | Veganistisch/Zuivel/Gluten/HALAL/KOSHER |
| Certificeringen: | HALAL/cGMP/KOSHER/ISO9001/ISO22000 | Allergeenstatus: | Allergeen vrij |
| Opsomming methode: | Aantal levensvatbare bacteriën, in huis | Houdbaarheid & Opslag: | 24 maanden onder omstandigheden van ≤-18°C |
| Sollicitatie: | Voedsel, Dranken, Voedingssupplementen, Huidverzorgingsproducten, Diervoeding | ||
Productomschrijving
Pediococcus pentosaceus PP09 300 miljard CFU/g Vegan/Allergeenvrij/Glutenvrij/Zuivelfrij
Korte introductie
Pediococcus pentosaceus PP09 is gescreend en afkomstig van gefermenteerd voedsel (kimchi), wordt geproduceerd in China en gedeponeerd onder CGMCC Nr. 21247 bij het China General Microbiological Culture Collection Center.
Technisch gegevensblad
| Analyse-item | Specificatie |
| Totaal LAB-aantal | ≥3,0&tijden;1011CFU/g |
| Niet-LAB-aantal | ≤1000 CFU/g |
| Coliformen | ≤0,36 MPN/g |
| Gisten/schimmels | ≤100 CFU/g |
| Salmonella | Afwezig/25g |
| S. aureus | Afwezig/25g |
| Vocht | ≤5,0% |
Uiterlijk:Off-white tot lichtgele poeder.
Classificatie van het product:Ingrediënten voor voedingsmiddelen en voedingssupplementen
Houdbaarheid en opslag:24 maanden onder de voorwaarde van ≤ -18°C
Verklaring over IRRADIatie, RESIDUELE SOLVENT, PESTICIDE, PAH, MYCOTOXINE, RIOOLSLIB
Pediococcus pentosaceus PP09 geproduceerd door middel van fermentatie en vriesdrogen. En nanomateriaal is vrij van risico op bestraling, residuen van oplosmiddelen, pesticiden, PAK's, mycotoxinen en rioolslib.
Verklaring over HALAL, KOSHER
Pediococcus pentosaceus PP09 is HALAL & KOSHER gecertificeerd.
Producten op maat zijn acceptabel.
Welkom om te informeren en samenwerking te bespreken.
Ga Uw Bericht in