|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Teanova® |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 20%-50% Polyphenols |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 25kg per document trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Instant groene thee-extractpoeder 20% -50% polyfenolen / eten en drinken / schoon label | HS-code: | 130219 |
|---|---|---|---|
| verschijning: | Fijn bruingeel poeder | Allergeenstatus: | Allergeen vrij |
| Extractietype: | Water-extract | Actieve markering en referentie: | Polyfenolen, HPLC/UV |
| Plantenbron: | Groene theeblaadjes | Latijnse naam van grondstof: | Camellia sinensis |
| Markeren: | Onmiddellijk groen de theepoeder van cameliasinensis,onmiddellijk theepoeder 20 percentenpolyphenols,onmiddellijk groen theepoeder 50 percentenpolyphenols |
||
Productomschrijving
Instant Groene Thee Extract Poeder 20%-50% Polyfenolen/Voedsel & Drank/Clean Label
Korte introductie
Soorten Instant Thee Poeders
Toepassing
Verpakking & Opslag
Verpakt in papieren drums en twee voedselveilige PE-zakken binnenin. Nettogewicht: 25 kg/drum
Andere verpakkingen beschikbaar indien vereist.
Opgeslagen in een goed gesloten container, uit de buurt van vocht en licht.
Houdbaarheid
Technisch Gegevensblad
| Analyse Items | Specificaties |
| Uiterlijk & Kleur | Fijn bruin geel poeder |
| Geur & Smaak | Karakteristiek |
| Maaswijdte | NLT 90% door 80 mesh |
| Gehalte | NLT 50% Polyfenolen |
| Vochtgehalte | NMT 5,0% |
|
Water Onoplosbaar Asgehalte |
NMT 5,0% |
| Arseen (As) | NMT 1 ppm |
| Lood (Pb) | NMT 3 ppm |
| Cadmium (Cd) | NMT 1 ppm |
| Kwik (Hg) | NMT 0,1 ppm |
| Totaal Plaatgetal | NMT 1.000 CFU/g |
| Totaal Gist & Schimmel | NMT 100 CFU/g |
| Coliformen | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatief/25g |
| S. aureus | Negatief/25g |
Ga Uw Bericht in