|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Teanova® |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 40% Polyphenols |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 25kg per document trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Instant jasmijntheepoeder 40% polyfenolen/clean label/wateroplosbaar | HS-code: | 130219 |
|---|---|---|---|
| verschijning: | Geelachtig Poeder | Allergeenstatus: | Allergeen vrij |
| Extractietype: | Water-extract | Actieve markering en referentie: | Polyfenolen, UV |
| Plantenbron: | Jasmijn groene theeblaadjes | Latijnse naam van grondstof: | Camellia sinensis |
| Sollicitatie: | Eten en drinken, voedingssupplementen | ||
| Markeren: | Het onmiddellijke uittreksel van de jasmijnthee,Het UVpoeder van de jasmijnthee,het uittreksel van de jasmijnthee 40 percentenpolyphenols |
||
Productomschrijving
Instant jasmientheepoeder 40% polyfenolen/schone etikettering/wateroplosbaar
Korte inleiding
Jasmijnthee is een soort geurende thee die het aroma van jasmijnbloesems absorbeert.
Het product van NOVANAT is bekend om verschillende kenmerken.
Toepassing
Functionele voedingsmiddelen Ingrediënten
Voedsel en dranken
Farmaceutische ingrediënten
Cosmetica
Verpakking en opslag
Verpakt in papieren vaten en twee voedselkwaliteits PE-zakken erin.
Indien nodig beschikbaar voor andere verpakkingen.
In een goed gesloten container bewaarden, ver van vocht en licht.
Houdbaarheid
3 jaar indien verzegeld en weg van vocht en direct zonlicht bewaard.
Technisch gegevensblad
| Analyse Artikel 2 | Specificaties |
| Uiterlijk Kleur | geelachtig poeder |
| Geur | Zuivere geur van jasmienthee |
| Geur | Mellow |
| Kleur van Oplosbaarheid | Helder lichtgeel |
| Gelag Grootte | NLT 90% tot en met 80 mesh |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in water bij 25°C |
| Beoordeling | NLT 40% Polyfenolen |
| Vocht Inhoud | NMT 6,0% |
| In water onoplosbare as Inhoud | NMT 5,0% |
| Arseen (As) | NMT 2,0 ppm |
| Lood (Pb) | NMT 2,0 ppm |
| Totaal plaat Graaf. | NMT 1000 CFU/g |
| Totaal gist Schimmel | NMT 100 CFU/g |
| Coliform | NMT 10CFU/g |
| Salmonella | Negatief/25 g |
| S. aureus | Negatief/25 g |
Ga Uw Bericht in