|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Teanova® |
| Certificering: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Modelnummer: | 40% Polyphenols |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 25kg |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | 25kg per document trommel |
| Levertijd: | 1 week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 ton |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Instant witte theepoeder 40% polyfenolen/voedsel en dranken/schone etikettering | HS-code: | 130219 |
|---|---|---|---|
| verschijning: | Fijn bruingeel poeder | Allergeenstatus: | Water-extract |
| Actieve markering en referentie: | Polyfenolen, UV | Plantenbron: | Witte theebladeren |
| Latijnse naam van grondstof: | Camellia sinensis | Sollicitatie: | Eten en drinken, voedingssupplementen, cosmetica |
| Markeren: | Het witte Onmiddellijke Poeder van het Theeuittreksel,onmiddellijk wit het Gewichtsverlies van het theepoeder,Het onmiddellijke Poeder van het Theeuittreksel 40 percentenpolyphenols |
||
Productomschrijving
Instant Witte Thee Poeder 40% Polyfenolen/Voedsel & Drank/Clean Label
Briev introductie
Witte thee (WT) is een van de zes theesoorten die oorspronkelijk afkomstig is uit de provincie Fujian, China. Witte thee staat bekend om zijn gezondheidsbevorderende eigenschappen.
Witte thee is een licht geoxideerde thee die voornamelijk in China wordt verbouwd en geoogst, meestal in de provincie Fujian. Witte thee is het minst bewerkte type thee en heeft het hoogste catechinegehalte in vergelijking met groene thee en zwarte thee.
NOVANAT’s product staat bekend om verschillende kenmerken
Toepassing
Functionele Voedselingrediënten
Voedsel en Drank
Farmaceutische ingrediënten
Cosmetica
Verpakking & Opslag
Verpakt in papieren drums met twee voedselveilige PE-zakken aan de binnenkant. Nettogewicht: 25 kg/drum
Andere verpakkingen beschikbaar indien vereist.
Opgeslagen in een goed gesloten container, uit de buurt van vocht en licht.
Houdbaarheid
3 jaar indien verzegeld en opgeslagen uit de buurt van vocht en direct zonlicht.
Technisch Datablad
| Analyse Items | Specificaties |
| Uiterlijk & Kleur | Fijn bruingeel poeder |
| Geur & Smaak | Karakteristiek |
| Maaswijdte Grootte | NLT 90% door 80 mesh |
| Gehalte | NLT 40% Polyfenolen |
| Vocht Gehalte | NMT 5,0% |
| As Gehalte | NMT 7,0% |
| Arseen (As) | NMT 1 ppm |
| Lood (Pb) | NMT 2 ppm |
| Totaal Platen Aantal | NMT 1.000 CFU/g |
| Totaal Gist & Schimmel | NMT 100 CFU/g |
| Coliformen | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatief/25g |
| S. aureus | Negatief/25g |
Ga Uw Bericht in